Teplota v Ústí nad Labem

Aktuální teplota pro Ústí nad Labem

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Ústí nad Labem. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Ústí nad Labem, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Ústí nad Labem je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Ústí nad Labem. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Ústí nad Labem a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Ústí nad Labem, která je vždy aktuální.

Ústecký region

Chuderov usiluje o novou hasičskou techniku. Požádal hejtmana o pomoc

Chuderov - O zprostředkování získání hasičské stříkačky z vybavení nyní již zaniklých drážních hasičů požádal chuderovský starosta Stanislav Kovář hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Ve hvězdárně se dozvíte, jak vyfotit slunce plechovkou

Teplice - Zachytit putování Slunce oblohou během dlouhých expozicí trvajících i půl roku dokáže fotografická technika solarografie. Jako kameru přitom využívá podomácku vyrobenou dírkovou komoru. 

Veterináři objevili tři lvy zavřené v malé kleci, chovatelům hrozí pokuta

Lounsko /FOTO/ – Tři dospělé lvy zavřené v malé kleci v minizoo na Lounsku objevili pracovníci Krajské veterinární správy Ústeckého kraje (KVS). V nevyhovujících prostorách se zvířata nemohla dostatečně pohybovat, klec navíc byla laicky uzamčena běžným zámkem. Do kraje si lvy začátkem letošního března přivezl muž, který na jejich chov neměl patřičná povolení.

Černé stavby trápí obce na Ústecku. Na povolení majitelé kašlou

Ústecko – Při koupi rodinného domku si jeho nová majitelka v Řehlovicích neověřila, zda je nemovitost kompletně zapsána v katastru nemovitostí. Část objektu totiž byla dostavěna později. Po nějaké době tak musela zjednat nápravu doplněním dokumentace, což ji stálo i několik tisíc korun. A nejde o ojedinělý případ. S potřebnými povoleními před stavbou se neobtěžuje každý pátý stavebník.

Letečtí záchranáři si v Olomouci vyzkoušeli nový vrtulník

Tým letecké zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje si v úterý osobně vyzkoušel práci s novým vrtulníkem Bell 429. Ten bude nově sloužit jako záložní stroj pro jejich stávající vrtulník EC 135 T2 – Airbus, který byl nasazen do záchranných akcí na Olomoucku na začátku letošního roku.

Naše školka: Ve středu představíme děti z ústecké MŠ Sukova

Ústecko - Seriál Deníku Moje první tablo ze školky pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Ústecku. Ve středu přinese tištěný Ústecký deník čtenářům další díl tohoto seriálu.

ČERNÁ A BÍLÁ: Máme zvyšovat výdaje na armádu?

/ANKETA/ Částka, kterou vydáváme na obranu, se má za pět let skoro zdvojnásobit, byť se jinde šetří. Navýšení výdajů na společnou obranu požadují po ostatních členských zemích NATO i Spojené státy americké v čele s prezidentem Donaldem Trumpem. Můžeme si silnou armádu dovolit? A potřebujeme ji vůbec?

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.