Teplota v Ústí nad Labem

Aktuální teplota pro Ústí nad Labem

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Ústí nad Labem. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Ústí nad Labem, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Ústí nad Labem je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Ústí nad Labem. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Ústí nad Labem a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Ústí nad Labem, která je vždy aktuální.

Ústecký region

Jídlo do domu frčí. Ústečané obědvají dříve a večeře si objednávají později

/FOTO/ „Poslíček s pizzou má hlad, oči červené. Je stín, co nakrmí město, jen sebe ne,“ zpívá Martin Palaščák z kapely Houpací koně ve skladbě Déšť. Na písničce z roku 2010 je zajímavé i to, že do ní ústečtí muzikanti vložili úryvek z telefonického rozhovoru s manažerkou restaurace. U té objednával pizzu Picante pro celou smečku hladových hudebníků lídr skupiny Jiří Imlauf.

Nový bazén na Klíši zpozdí prasklé potrubí. Co výpusti zničilo, není jasné

/FOTO/ Strojovnu bazénu na Klíši zaplavila při zkoušce technologií voda. Dostavba areálu nabere kvůli havárii zpoždění. Na povrch vyplul i další problém – jak ekonomicky utlumit výkon čerpadel.

Požár ve Vejprtech způsobila manipulace s ohněm. Všechny oběti se udusily

/FOTO/ Před požárem ve společenské místnosti domova Kavkaz někdo manipuloval s otevřeným ohněm, nejspíš na gauči. Policie vyloučila, že to byl někdo mimo ty, kdo v tu dobu v budově měli být.

Jak jsme žili na Ústecku: Voda do městských lázní

Nově naleznete seriál Jak jsme žili na Ústecku na stránkách týdeníku, který vychází každé úterý jako příloha tištěného Deníku. Další díl naleznete v novinách v úterý 28. ledna.

Na stanicích technických kontrol se stále podvádí. Nejvíce v Ústeckém kraji

Nevyhovující auta loni prošla kontrolou ve více než 70 případech. Špatný stav vozidel přitom přehlíželi technici nejvíc v Ústeckém kraji.

České Švýcarsko slaví 20 let od založení. Trápí ho ale kůrovec

Významné výročí letos oslavuje nejmladší národní park v republice České Švýcarsko. Letos je tomu právě 20 let od jeho založení. Za tu dobu prošel několika změnami. Tou zřejmě největší je klima, které má na lesy dopad v podobě kůrovcové kalamity.

Na obnovu ústavu zřejmě přispěje kraj. V procesu je i pomoc od státu

Nedělní tragédie ve Vejprtech vzbudila velkou vlnu solidarity. Obnovu objektu Domova pro osoby se zdravotním postižením, který poničil požár, nejspíš uspíší mimořádný příspěvek od kraje. V procesu je i případná mimořádná pomoc od státu.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.