Teplota v Praze

Aktuální teplota pro Prahu

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Praze. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Praze, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Praha je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Praze. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Praha a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Praha, která je vždy aktuální.

Pražský region

Pražští pamětníci vzpomínají. S kamarádkou jsme viděly hrůzu Terezína

Pražští pamětníci vzpomínají na to, jak ubíhaly roky jejich života.

V Praze vlivem mrazu zemřelo šest lidí. Čísla mohou růst, varují záchranáři

V Praze za letošní zimu zemřelo šest lidí, u nichž smrt způsobily pravděpodobně nízké venkovní teploty. Vesměs šlo o lidi bez domova. Koroner zdravotnické záchranné služby ve středu vyjížděl do Vysočan k úmrtí muže. Na dotaz ČTK to uvedla mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

Proč Agrofert sponzoruje ples? Nenuťte nás se stydět! Studenti UK píší rektorovi

/FOTOGALERIE 2018/ Reprezentační ples Univerzity Karlovy v pražském paláci Žofín se koná v pátek. Je vyprodán. Ale část studentů se bouří proti tomu, že mezi sponzory akce je i Agrofert ve svěřenském fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). Hodně lidí tento fakt znechutil a na ples UK nepůjdou. Rektor Tomáš Zima vzkázal, že Agrofert sponzoruje společenský večer od roku 2015 a má stejné podmínky jako ostatní.

Jak černošický úřad rozhodl o Babišově střetu zájmů? Premiér: Budu se soudit

Městský úřad v Černošicích sice v pondělí rozhodl o věci možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), ale verdikt vzhledem k neveřejné povaze správního řízení radnice neoznámila. Avšak z Babišovy reakce se dá leccos vyčíst. „Rozhodně s tím nesouhlasím. Je to zpolitizované,“ řekl předseda vlády a šéf hnutí ANO. Babiš se odvolá a v případě nutnosti se chystá obrátit na správní soud.

Doteď docházelo jen k hádkám. Praha opraví terasu u metra Budějovická

Praha zahájí letos v létě opravu poškozené terasy u metra C Budějovická. V únoru bude hotový projekt rekonstrukce. Město nyní chystá se všemi vlastníky memorandum o společném postupu při opravách. Novinářům to ve středu řekl radní Jan Chabr (TOP 09).

Praha zřejmě zavede MHD zdarma v době smogových situací

Hlavní město plánuje zavést MHD zdarma ve chvíli, kdy dojde k vyhlášení smogové situace. Zároveň prověřuje možnost zavedení nízkoemisní zóny a mýtného. Uvedl to náměstek primátora pro životní prostředí a infrastrukturu Petr Hlubuček (STAN). Zavedení MHD zdarma by měla na nejbližším jednání schvalovat rada. Magistrát připravuje také informační kampaň, která by měla poučit Pražany o tom, co by v době smogu neměli dělat.

Prahu čeká rok uzavírek. Do oprav půjdou miliardy korun

/INFOGRAFIKA/ Doprava v metropoli si letos vyžádá investice ve výši čtyř miliard korun. Barrandovský a Hlávkův most čeká diagnostika a zúžení i do dvou pruhů.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.