Teplota v Praze

Aktuální teplota pro Prahu

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Praze. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Praze, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Praha je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Praze. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Praha a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Praha, která je vždy aktuální.

Pražský region

Vojenská přehlídka, videomapping i ohňostroj. Oslavy 28. října omezí MHD

/INFOGRAFIKA/ Praha se o víkendu stane také hlavním městem velkolepých oslav 100. výročí založení samostatné republiky. Akce však omezí městskou hromadnou dopravu v metropoli. Největší změny si vyžádá nedělní vojenská přehlídka na Evropské třídě. Dočasné uzavírky budou ve stekný den i kvůli videomappingu na budově Národního divadla a ohňostroji na Letné.

Jak se v Praze dodržuje protikuřácký zákon? Prohřešky hygienikům hlásí i občané

Dobrý den, tady se přece nekouří! I takhle může začít návštěva pracovníků Hygienické stanice hlavního města Prahy (HSHMP) pod dohledem policie. Pražští hygienici kontrolují v restauracích a barech dodržování takzvaného protikuřáckého zákona. Během letošního roku hygienická stanice udělila pokuty ve výši 56 tisíc korun.

Akce Pražská muzea 1918-2018 otevře o víkendu návštěvníkům dveře zdarma

Pražská muzea se připojují k oslavě výročí 100 let vzniku první republiky a ve dnech 27. a 28. října 2018 otevřou své objekty veřejnosti zdarma, nebo za symbolickou částku. Některé z institucí  v rámci oslav po oba víkendové dny připravují různorodé doprovodné programy uvnitř svých objektů; komentované prohlídky, přednášky a workshopy zaměřené na téma výročí pro děti i dospělé. 

Děti obsadí Kasárna Karlín. Beztíže zatopí už podesáté

V karlínských kasárnách v Praze se ve čtvrtek 25. října odpoledne uskuteční v pořadí už 10. ročník akce s názvem Beztíže zatápí. Pořadatelem je specializované oddělení Domu dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, které se jmenuje Beztíže a zabývá se prací s dětmi a mládeží vyrůstajícími v rizikovém prostředí.

Lékaři na Bulovce voperovali chlapci endoprotézu kolene. Kloub poroste s ním

Lékaři Nemocnice Na Bulovce voperovali desetiletému chlapci rostoucí endoprotézu kolenního kloubu. Pacient měl zhoubný nábor stehenní kosti. Nemocnice o tom informovala na Facebooku. Poprvé byla použita magnetická protéza. Mechanickou, která ale vyžaduje znovuotevření rány a prodloužení protézy, použili před rokem v brněnské Fakultní nemocni svaté Anny.

Sociální podniky nabízejí bezdomovcům i trestancům šanci na práci a nový život

/INFOGRAFIKA/ V Praze je více než 50 sociálních firem, zaměstnávají bezdomovce, bývalé vězně i handicapované. Nejčastěji provozují kavárny a restaurace, ale starají se i o úklid, údržbu zeleně či špinavé prádlo.

Obří areál Mototechny u Rozvadovské spojky bude mít nového majitele

Obří pozemek v developersky atraktivní lokalitě pražských Stodůlek mění majitele. Areál zkrachovalého státního podniku Mototechna získá nejspíš skupina Kaprain finančníka Karla Pražáka, který dřív působil ve skupině PPF miliardáře Petra Kellnera.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.