Teplota v Litoměřicích

Aktuální teplota pro Litoměřice

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Litoměřících. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Litoměřicích, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Litoměřice je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Litoměřicích. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Litoměřice a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Litoměřice, která je vždy aktuální.

Litoměřický region

Štětí řešilo bezpečnost školáků během uzavírky mostu

Štětí - Schůzka vedení města, představitelů štětských škol, školek a zástupců městské policie proběhla v minulých dnech na radnici ve Štětí.

Veterináři objevili tři lvy zavřené v malé kleci, chovatelům hrozí pokuta

Lounsko /FOTO/ – Tři dospělé lvy zavřené v malé kleci v minizoo na Lounsku objevili pracovníci Krajské veterinární správy Ústeckého kraje (KVS). V nevyhovujících prostorách se zvířata nemohla dostatečně pohybovat, klec navíc byla laicky uzamčena běžným zámkem. Do kraje si lvy začátkem letošního března přivezl muž, který na jejich chov neměl patřičná povolení.

Když se člověk snaží, vždy mu něco najdeme, tvrdí personalistka Šubrtová

Severní Čechy /ROZHOVOR/ - Vidina lepší práce a vyššího výdělku žene velkou část obyvatel ze severních Čech za prací k německým sousedům. Mnozí to mají jen pár kilometrů, a tak si zaměstnání dokážou najít sami. Ostatní využívají nejrůznější personální agentury, které poskytují práci po celém Německu.

Letečtí záchranáři si v Olomouci vyzkoušeli nový vrtulník

Tým letecké zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje si v úterý osobně vyzkoušel práci s novým vrtulníkem Bell 429. Ten bude nově sloužit jako záložní stroj pro jejich stávající vrtulník EC 135 T2 – Airbus, který byl nasazen do záchranných akcí na Olomoucku na začátku letošního roku.

Naše školka: Ve středu představíme děti z MŠ Delfínek

Litoměřicko - Seriál Deníku Moje první tablo ze školky pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Litoměřicku. Ve středu přinese tištěný Litoměřický deník čtenářům další díl tohoto seriálu.

ČERNÁ A BÍLÁ: Máme zvyšovat výdaje na armádu?

/ANKETA/ Částka, kterou vydáváme na obranu, se má za pět let skoro zdvojnásobit, byť se jinde šetří. Navýšení výdajů na společnou obranu požadují po ostatních členských zemích NATO i Spojené státy americké v čele s prezidentem Donaldem Trumpem. Můžeme si silnou armádu dovolit? A potřebujeme ji vůbec?

Posezení u grilu či obyčejný relax. Postavte si u domu pergolu

Je místem, kde můžete relaxovat, trávit čas s rodinou a přáteli nebo třeba i pracovat. Může jemně odkazovat k různým architektonickým stylům či kulturám. Necháte-li ji obrůst popínavými rostlinami, do zahrady krásně zapadne.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.