Teplota v Litoměřicích

Aktuální teplota pro Litoměřice

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Litoměřících. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Litoměřicích, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Litoměřice je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Litoměřicích. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Litoměřice a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Litoměřice, která je vždy aktuální.

Litoměřický region

Jídlo do domu v Ústeckém kraji frčí. V uspěchané době šetří poslíčci lidem čas

/FOTO/ „Poslíček s pizzou má hlad, oči červené. Je stín, co nakrmí město, jen sebe ne,“ zpívá Martin Palaščák z kapely Houpací koně ve skladbě Déšť. Na písničce z roku 2010 je zajímavé i to, že do ní ústečtí muzikanti vložili úryvek z telefonického rozhovoru s manažerkou restaurace. U té objednával pizzu Picante pro celou smečku hladových hudebníků lídr skupiny Jiří Imlauf.

FOTO: Památkáři opouštějí areál v Doksanech. Místní se bojí, že zchátrá

Část rozsáhlého zámeckého areálu v Doksanech, který je ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ), bude mít už brzy jiného správce. Památkáři už nemají pro prostory využití a dokončují převod na Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).

Požár ve Vejprtech způsobila manipulace s ohněm. Všechny oběti se udusily

/FOTO/ Před požárem ve společenské místnosti domova Kavkaz někdo manipuloval s otevřeným ohněm, nejspíš na gauči. Policie vyloučila, že to byl někdo mimo ty, kdo v tu dobu v budově měli být.

Jak jsme žili na Litoměřicku: Masopusty  na Litoměřicku

Nově naleznete seriál Jak jsme žili na Teplicku na stránkách týdeníku, který vychází každé úterý jako příloha tištěného Deníku. Další díl naleznete v novinách ve středu 29. ledna.

FOTO: Písníčkářka Radůza vydala album pohádek. Vystoupí v Ústeckém kraji

/ROZHOVOR/ Oblíbená písničkářka a multiinstrumentalistka Radůza, vlastním jménem Radka Vranková se vrací do Ústí nad Labem. V pondělí 27. ledna od 20 hodin vystoupí v Národním domě. Koncert byl vyprodaný dlouho dopředu.

FOTO: Diecézní charita v Litoměřicích sčítala tříkrálové kasičky

Téměř sedmdesát kasiček z letošní Tříkrálové sbírky bylo v úterý rozpečetěno v sídle Diecézní charity v Litoměřicích. Šlo o kasičky, do kterých koledníci vybírali převážně ve vesnicích a malých městech na Litoměřicku.

Na stanicích technických kontrol se stále podvádí. Nejvíce v Ústeckém kraji

Nevyhovující auta loni prošla kontrolou ve více než 70 případech. Špatný stav vozidel přitom přehlíželi technici nejvíc v Ústeckém kraji.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.