Teplota v Liberci

Aktuální teplota pro Liberec

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Liberci. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Liberci, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Liberec je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Liberci. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Liberec a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Liberec, která je vždy aktuální.

Liberecký region

Od Grabštejna musela křížová cesta zmizet, od čtvrtka stojí ve Václavicích

Vykopat díru, vzít zhruba stokilogramovou stélu, zasadit ji do výkopu a zasypat. Takový byl čtvereční program čtyřčlenné pracovní čety pod vedením operního pěvce Luďka Veleho. Všechny úkony zopakovali celkem čtrnáctkrát – právě tolik zastavení má totiž křížová cesta, která od čtvrtka stojí u bývalého kostela ve Václavicích na Liberecku.

ANKETA: Zaostřeno na krásu Jizerských hor. Pomozte vybrat tu nejlepší fotografii

Jizerské hory /GALERIE, HLASOVÁNÍ/ – Oblíbená fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky se letos vrací zpět, tentokrát podeváté. Po celou dobu letních prázdnin mají čtenáři Libereckého deníku šanci vybírat nejkrásnější fotografii Jizerských hor. 

Ke klíšťatům mám dobrý vztah. Jsou to zajímavé organismy, říká vědec

Když hygienická stanice vyhlásí devátý nebo desátý stupeň aktivity klíšťat, neměli bychom správně vůbec vstupovat do lesa. Je každoroční hysterie kolem těchto roztočů opodstatněná? Odpověď na tuto otázku objasnil Ondřej Hajdušek, vědec z laboratoře, která se zabývá klíšťaty přenášenými nemocemi.

Klimatolog, rakeťák, šajba. Čeští „zelenáči“ v europarlamentu

/EVROPA PRO ČECHY/ Alexandr Vondra je bez velkých diskusí jedničkou českého europoslaneckého týmu v Evropském parlamentu. Politika takového kalibru Česká republika v unijním poslaneckém sboru, snad s výjimkou Josefa Zieleniece, ještě neměla. Což byl například oproti Polsku, jež tu má hned několik expremiérů a expremiérek, velký handicap.

Tisíce diváků a létající bikeři. Závody ve fourcrossu na kraji Jablonce začínají

Stovka závodníků a přes deset tisíc návštěvníků se očekává na sedmém ročníku JBC 4X Revelations, závodu ve fourcrossu horských kol. Třídenní akce se tradičně odehraje v bikeparku areálu Dobré Vody na okraji Jablonce nad Nisou.

Tip Deníku: Sochaři, řezbáři a kováři z Česka i Německa předvedou svá řemesla

Od čtvrtka 18. července do neděle 21. července se na Kristýně u Hrádku nad Nisou chystá třetí ročník řemeslného sympózia.

V Hrádku nad Nisou ukradli autobus, jeho jízda skončila až v Liebiegově městečku

Neobvyklý pohled se dnes ráno naskytl lidem v centru Liberce. Na parkovišti v Hrádku nad Nisou totiž v noci ze středy na čtvrtek kdosi odcizil autobus bílé barvy a jeho jízda skončila až Liberci. Deníku informaci potvrdil policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.