Teplota v Liberci

Aktuální teplota pro Liberec

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Liberci. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Liberci, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Liberec je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Liberci. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Liberec a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Liberec, která je vždy aktuální.

Liberecký region

Německá výluka drobně pozmění odjezdy vlaků v Česku

Liberecko – Kvůli výluce železniční trati ze Žitavy do Drážďan, která se koná na německém území v úseku Bischofswerda – Neukirch, se drobně pozmění i odjezdy několika vlaků na českém území.

FOTO: Pacientům v liberecké nemocnici pomáhá i kocour

Liberec - Kočičí terapeut. Krajská nemocnice v Liberci má nového terapeuta. Jmenuje se Bumbác a už se zaučuje na spinální jednotce.

Liberečtí sportovci si mohou oddychnout. Plavat se bude i během oprav

Liberec – Po dobu opravy městského bazénu na Tržním náměstí zůstane zachován provoz menšího, 25 metrů dlouhého bazénu. Potřebná rekonstrukce sportovního zařízení by měla začít v příštím roce a trvat bude déle než rok.

Letečtí záchranáři si v Olomouci vyzkoušeli nový vrtulník

Tým letecké zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje si v úterý osobně vyzkoušel práci s novým vrtulníkem Bell 429. Ten bude nově sloužit jako záložní stroj pro jejich stávající vrtulník EC 135 T2 – Airbus, který byl nasazen do záchranných akcí na Olomoucku na začátku letošního roku.

Policejní ředitel Miroslav Dvořák odešel bez trestu. Vinu však soud uznal

Liberec – Někdejší ředitel liberecké policie Miroslav Dvořák své jméno neočistil. Odvolací soud potvrdil rozsudek Okresního soudu v Liberci, podle kterého měl obžalovaný porušit služební povinnosti, když své podřízené podle spisu úkoloval stavebními pracemi ve svém domě. Od soudu ale opět odešel bez trestu. Stejně jako u předchozího verdiktu i tentokrát soudce přihlédl k délce trvání trestního řízení a k předchozímu odsouzení.

Naše školka: Ve středu představíme děti z liberecké MŠ Korálek

Liberecko - Seriál Deníku Moje první tablo ze školky pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Liberecku. Ve středu přinese tištěný Liberecký deník čtenářům další díl tohoto seriálu.

ČERNÁ A BÍLÁ: Máme zvyšovat výdaje na armádu?

/ANKETA/ Částka, kterou vydáváme na obranu, se má za pět let skoro zdvojnásobit, byť se jinde šetří. Navýšení výdajů na společnou obranu požadují po ostatních členských zemích NATO i Spojené státy americké v čele s prezidentem Donaldem Trumpem. Můžeme si silnou armádu dovolit? A potřebujeme ji vůbec?

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.