Teplota v Českých Budějovicích

Aktuální teplota pro České Budějovice

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Českých Budějovicich. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Českých Budějovicích, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

České Budějovice je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Českých Budějovicích. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro České Budějovice a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro České Budějovice, která je vždy aktuální.

Českobudějovický region

Hygienici si posvítili na kvalitu vod

Jižní Čechy - Dětský křik, šplouchání vody, živo je na březích jihočeských rybníků a řek. Jestli je voda v nich vhodná pro koupání zjišťují pravidelně jihočeští hygienici.

Voda je základem zdraví, vitality, úspěchu, hubnutí a krásy

Setkání se spisovatelkou Jarmilou Mandžukovou. Ve středu  24.7. od 10 hodin si přijďte popovídat o vodě. Jak vodu aktivovat nebo jaký dodržovat pitný režim.

Pomáhá lidem nejen díky bylinkám

Šindlovy Dvory – Adriana Kašparová vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze a po studiích pracovala v potravinářském průmyslu, poté v laboratoři. Jenže během studií onemocněla, a tak ji životní cesta zavedla k celostní medicíně. Díky ní se sama uzdravila. Dnes pomáhá lidem.

Kriminalisté obvinili ženu, která vloni vyskočila z okna i s dítětem

České Budějovice - Ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili kriminalisté krajského ředitelství policie Jihočeského kraje ve čtvrtek sedmadvacetiletou ženu, která vloni na podzim vyskočila s dítětem z okna.

Ministr: Stavba D3 jede podle plánu

Jižní Čechy - Obchvat Českých Budějovic v roce 2022, na Českokrumlovsku hotovo o dva roky později. Navzdory drobnému zpoždění jde stavba D3 podle plánu, i díky tomu, že ji neblokují ekologičtí aktivisté a jiné nevládní organizace.  

Senior se ztratil na Máji

České Budějovice - Ve čtvrtek v osm hodin večer vyjížděli českobudějovičtí strážníci k panelovému domu na sídliště Máj. V ulici M. Chlajna se totiž při pobytu u dcery ztratil 91letý senior.

Pivovar podpoří nemocnici. Dá jí peníze a nealkoholické pivo

Strakonice – Nezvyklý dar obdrží strakonická nemocnice. Peníze a pivo.Měšťanský pivovar Dudák podpoří nemocnici částkou 50 000 korun. Ředitel pivovaru Dušan Krankus vysvětlil proč. "Je to u při příležitosti 370. výročí založení pivovaru."

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.