Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Proslulou hospodu z Dědictví nahradil nový kulturní dům. V sobotu ho otevřou

Na sobotní otevření nového kulturního domu za šestadvacet milionů korun se připravují Olšany. „Je tam nyní už vše dokončeno s výjimkou elektrického táhla opony, to bude v provozu až v závěru ledna,“ sdělila starostka obce Dana Křížová.

Kritika: Studená jídla, matka byla vyhladovělá. Nemocnice si proto teď vaří sama

Nový šéfkuchař, obměna personálu a zkrácení doby, než se pokrmy dostanou k nemocným. To jsou novinky ve stravování, ke kterým se odhodlali v nemocnici v Kyjově. „K pacientům by tak jídlo mělo doputovat vždy čerstvé a teplé, což se dříve ne vždy povedlo,“ uvedl Filip Zdražil, mluvčí kyjovské nemocnice.

Blokové čištění: zvedání špatně zaparkovaných aut prodělává. Dál bude fungovat

Návrh brněnského radního Petra Kratochvíla změnit praxi zvedání a přemísťování nepřeparkovaných aut při blokovém čistění padl.

Dva roky řádili na Brněnsku. Falešní kominíci podvedli minimálně osmdesát lidí

Prováděli kominické práce, i když na ně neměli potřebná živnostenská oprávnění. Dvojice podvodníků poté vlastníkům domů vystavovala potvrzení, které doklad o provedení revizní práce připomínalo pouze zdánlivě. Chyběl jim třeba unikátní kód.

Po Brně budou jezdit nové autobusy. S klimatizací, USB porty a nerezovými madly

Novými autobusy se svezou v budoucnu Brňané využívající hromadnou dopravu. Firma SOR Libchavy pro brněnský dopravní podnik vyrobí až jednapadesát moderních vozů. Vyplývá to z kontraktu v registru smluv.

Ve Svratce našli labuť se zlomeným křídlem. Skončila v záchranné stanici

/VIDEO/ Krušné chvíle si prožila labuť se zlomeným křídlem, která se ve středu dopoledne trápila v řece Svratce v brněnském Komárově. Opeřenec se marně pokoušel dostat z vody na ostrůvek. Strážníky na něj upozornilo několik volajících, kteří si všimli, že je pravděpodobně zraněný.  

Silným kopem poničil zastávku v Bílovicích nad Svitavou. Pátrá po něm policie

/FOTO, VIDEO/ Rozběhl se a plnou silou kopl do plastového obložení zastávky. Neznámý mladík řádil ve večerních hodinách 19. října loňského roku v Žižkově ulici v Bílovicích nad Svitavou. Jeho počínání zachytila bezpečnostní kamera, záznam z ní zveřejnili policisté ve čtvrtek. 

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.