Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Nejprve se pral a nadával strážníkům. Nakonec se je pokusil okrást

Brno - Potyčka čtyř lidí na Mendlově náměstí zaměstnala ve čtvrtek večer tři hlídky městské policie. Dvojice starších mužů se tam dostala do konfliktu se dvěma mladíky ve věku osmnáct a devatenáct let. 

Nabourají auto a ujedou. Škody zaplatí majitel ze svého

Jižní Morava /FOTOGALERIE/ - Devět set nehod s neznámým viníkem za půl roku. Tolik jich eviduje policie v Jihomoravském kraji. Bez havarijního pojištění zaplatí řidiči škodu z vlastní kapsy.  

I s diplomem bez šance. Firmy se přetahují hlavně o učně

Jižní Morava - Téměř tisíc absolventů škol v Jihomoravském kraji bylo po prvním čtvrtletí roku nezaměstnaných. Začlenit se do pracovního procesu jim pomáhá projekt Záruky pro mladé.

Lípa k výročí Československa uschla. Nahradí ji jiná

Brno – Pohled na uschlou lípu před kaplí Matky Boží u hradu Veveří rozesmutněl turistu ze Švédska Ivana Kruzelu. „Je to skandál, určitě za to někdo nese odpovědnost,“ prohlásil Kruzela.

Lidé v Brně okusí med z Mendelova včelína. Na festivalu Mendel je...včelař

Brno /TIPY NA VÍKEND/ - Med z Mendelova včelína můžou v sobotu ochutnat lidé v Brně. Taková je jedna z mnoha možností zábavy i poučení, které nabízí třídenní festival Mendel je… včelař. Pořadatelé ho připravili při příležitosti 197. výročí narození zakladatele genetiky. Brňané si vědce podobným způsobem připomínají každoročně. Letos je hlavním tématem akce jeden z mnoha oborů, kterým se věnoval, a to právě včelařství.

Plynovou pistolí vyděsil okolí. Chtěl ji jen ukázat kamarádovi

Zbýšov - K muži, který na hřišti ve Zbýšově na Brněnsku mával pistolí, přivolali lidé ve středu večer policisty. Ti na hřiště dorazili připraveni na ostrý zásah proti ozbrojenému útočníkovi, použití hrubé síly ale nakonec nebylo potřeba. 

Poštolky snímají kamery. Lidé je uvidí živě při hnízdění

Břeclavsko /FOTOGALERIE/ – Jak poštolky krmí svá mláďata, můžou nyní sledovat v přímém přenosu milovníci ptactva. Záznam z Břeclavska najdou na webu budkyonline.cz.  

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.