Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Hejno žraloků obsadilo Šilingrovo náměstí. Nahradilo sousoší šelem

Brno – Hejno žraloků nově potkají lidé na brněnském Šilingrově náměstí. Ve středu na tamním venkovním podstavci, nazvaném Galerie Šilingrák, odhalili nové sousoší umělce Michala Gabriela.

Kauza ovlivňování zakázek: u projektů za sto milionů vypíší nové výběrové řízení

Brno – Pětici zakázek týkajících se rekonstrukcí nebo demolice budov v Brně-středu znovu vypíší radní této městské části. Rozhodli se tak kvůli obviněním, kterým čelí dnes již bývalý radní Jiří Švachula. Je podezřelý z dlouhodobého ovlivňování přidělování veřejných zakázek v městské části.

Revoluce na železnici? Kraj zvažuje konec režijních jízdenek a slevových karet

Jižní Morava /ANKETA/ – Železničáři a jejich rodiny možná na některých linkách v Jihomoravském kraji přijdou o levné cestování, ostatní pasažéři mohou ztratit nárok na některé slevy. Vedení regionu zvažuje, že přestane ve vlacích, které objednává, uznávat režijní jízdenky i slevové karty Českých drah.

Města na jižní Moravě lákají turisty. Dinovláčkem i pivními lázněmi

Jižní Morava /FOTOGALERIE/ – Vyškovský zoopark a dinopark za sezonu navštíví kolem dvou set tisíc turistů. Většina z nich však toho z Vyškova víc nevidí a do centra jich zavítá jen minimum. Vedení města se rozhodlo Masarykovo náměstí dostat víc do povědomí. Zajíždět na něj má dinovláček.

Moravský kras má nové hranice. Oblast se rozšíří o šest kilometrů čtverečních

Jižní Morava /MAPA/ – Potvrzeno. Vláda v pondělí schválila změnu hranic Chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Ta se podle vedoucího správy této oblasti Leoše Štefky rozšíří přibližně o šest kilometrů čtverečních. 

V noci šel rozveselit děti do nemocnice. Oblečený byl jen v županu

Brno - Oblečen pouze v županu a pantoflích se v noci na úterý vydal bavit děti do nemocnice osmapadesátiletý muž z Brna. V Durďákově ulici muž nejprve zazvonil na jednu z Brňanek, aby se jí zeptal, kudy se má za dětskými pacienty vydat.  

Zabil našeho psa a uvařil ho na česneku. Žena se zpovídá z vraždy přítele

Brno, Znojmo – Chtěla si prý rozkrojit rohlík, místo v pečivu ale nůž nakonec skončil v partnerově hrudníku. Krajský soud v Brně začal ve středu projednávat loňskou vraždu v bytě ve Znojmě. Ženě hrozí až osmnáct let vězení.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.