Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Hokejové Mistrovství světa v Brně? Možné to je, říká Vaňková

Brno – Brněnští hokejoví fanoušci mají naději, že zažijí hokejový šampionát ve svém městě. Mezinárodní hokejová federace v pátek rozhodla o konání Mistrovství světa v roce 2024.

Průjezdnost Táborskou ulicí? Tramvaje dostanou před auty přednost

Brno – Dvacet tramvají v koloně a zpoždění až pětapapadesát minut. Takové situaci v brněnské Táborské ulici z úterního rána se chtějí zástupci města vyhnout. V pátek se shodli na novém opatření. Při kolapsu strážníci dočasně omezí do ulice vjezd autům.

Párek kačen se procházel ulicemi Brna. Samec skončil v síti, samice sama uletěla

Brno /FOTO, VIDEO/ – Neobyklých kolemjdoucích si všimla starostlivá žena ve čtvrtek po poledni v Brně. Na ulici v Husovicích si totiž všimla dvou kachen. Na jejich záchranu přivolala brněnské strážníky.

Studenti znovu stávkovali za klima. Tentokrát na Dominikánském náměstí

Brno /FOTOGALERIE/ - Na zkoušky mám tři pokusy, na záchranu planety jen jeden. S tímto transparentem přišla v pátek dopoledne studentka Masarykovy univerzity Dominika Krejčí na brněnské Dominikánské náměstí. Studentská stávka za klima má za cíl upozornit a zvýšit tlak na politické představitele, aby rychle řešili tuto krizi.

Tip Deníku: Brňané spatří na výstavišti stovky minerálů

Brno – Zajímavé šperky a minerály všeho druhu najdou zájemci o víkendu na brněnském výstavišti. Při speciálním programu se pobaví i děti.

Brňané zaplatí odpad do konce května. Slevy za třídění odpadu nemají

Brno, Brněnsko – Poslední týden zbývá Brňanům na zaplacení poplatku za komunální odpad. Zpoždění může znamenat až trojnásobnou pokutu i exekuci.

Češi si volí nové europoslance. Výsledky se dozvědí až v noci na pondělí

/SLEDUJEME ON-LINE/ Češi dnes začali rozhodovat o tom, kdo je příštích pět let bude zastupovat v Evropském parlamentu. Volební místnosti, jichž je téměř 14 800, kvůli tomu byly otevřeny dnes dvě hodiny po poledni. Mezi první voliče budou tradičně patřit mnozí volební lídři a předsedové parlamentních stran, stejně jako prezident Miloš Zeman.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.