Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Pohádali se kvůli společnému rumu. Vlepil ženě facku, ta na oplátku hodila lahví

Brno – Láhev letící vzduchem a zvuk tříštěného skla upoutal v úterý odpoledne pozornost hlídky brněnských strážníků v okolí hlavního vlakového nádraží. Po svém pětadvacetiltém známém hodila láhev dvaačtyřicetiletá žena.

Lidé uvidí město očima turistů. Při Noci hotelů

Brno – Prožít noc v jednom ze známých brněnských hotelů, kochat se výhledem z něj nebo dopodrobna poznat jeho útroby při speciálních komentovaných prohlídkách mohou nejen Brňané v noci na sobotu.

Jdu na záchod, tvrdil. Místo toho ukradl pár stovek, nyní zaplatí pokutu

Brno – Vidina přilepšení si o několik stokorun zlákala v úterý odpoledne pětadvacetiletého muže. Za svůj cíl si vybral jeden z úřadů v centru Brna. Zaměstnankyně ostrahy však mladíka chytila a přivolala brněnské strážníky. Ti o případu informovali ve středu.

Strážníci varují před procházkou po přehradě. Našli i dva otvory po propadech

Brno /FOTOGALERIE/ – Tuhý mráz v posledních dnech vybízí milovníky zimy k procházce po zamrzlé vodní hladině Brněnské přehdady. Strážníci však varují před jejím prolomením. Dva lidé už se pravděpodobně museli z vody sami dostávat.

Konopí bylo jen pro nás, hájí se pěstitelé. Policie zabavila přes dvacet kilo

Brno - Více než dvacet kilogramů marihuany v celkové hodnotě téměř tří milionů korun našli policisté v roce 2017 u trojice mužů ze Znojma. Ve středu se případem zabýval Krajský soud v Brně.

V noci se vloupal do pěti vozidel. Skoro nic neukradl, auta ale poškodil

Ivančice /FOTOGALERIE/ – Na pěti vozidlech se v úterý v noci v Ivančicích vyřádil dosud neznámý pachatel. Větší škodu však způsobil samotným vloupáním než krádeží. „V některých vozidlech nebylo co ukrást, v dalších vymontoval autorádio,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Policisté pátrají po agresorovi, který v Brně napadl cizince

Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Po zhruba třicetiletém muži pátrají i po několika měsících brněnští kriminalisté. Agresor napadl loni v Dominikánské ulici spolu s dalšími třemi kumpány jednatřicetiletého cizince. „Údajně ho nejprve vulgárně uráželi kvůli barvě pleti, poté ho srazili na zem a kopali do něj. Muži se podařilo vstát a utéct na Starobrněnskou ulici, kde ho však jeden z útočníků dostihl a znovu napadl,“ sdělil policejní mluvčí David Chaloupka.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.