Teplota v Brně

Aktuální teplota pro Brno

Předpověď počasí

Jen u nás naleznete aktuální počasí v Brně. Pokud čekáte na slunečný den, můžete využít náš online monitoring. Pokud vás zajímá aktuální teplota v Brně, stačí jen pravidelně navštěvovat náš server a budu mít aktuální předpověď ihned.

Brno je velké město v České republice a v této kategorií se dozvíte jaká je teplota v Brně. Pokud plánujete dovolenou do tohoto krásného města co leží na Moravě, vždy Vám přineseme aktuální předpověď počasí pro Brno a vy si můžete přizpůsobit Váš perfektní den vzhledem k aktuální teplotě.
Určitě oceníte naší kategorii dlouhodobá předpoved počasí pro Brno, která je vždy aktuální.

Brněnský region

Muž je souzen za to, že vzal o Silvestru na druhého sekeru

Jižní Morava - Sedmapadesátiletý muž z Blanenska měl krátce po půlnočních oslavách letošního Nového roku udeřit druhého muže sekerou. Případ v úterý opětovně projednával soud v Brně. V jednání vypovídali především svědci a soudní znalci.  

Na Palackého třídě se střílelo. Jeden člověk zemřel, druhý je v nemocnici

Jeden mrtvý a jeden zraněný zůstal po úterní střelbě na Palackého třídě v Brně. Na místě zasahují policisté i záchranná služba. 

Stála vedle dětí polonahá a křičela. Pak od nich chtěla utéct. Byla zdrogovaná

Brno - Hlasitě křičící polonahá žena obklopená svými dvěma většími dětmi a kojencem upoutala pozornost kolemjdoucích v Králově Poli. Ke zmatené ženě přivolali v pondělí odpoledne hlídku brněnských strážníků.

Do ambulancí zvou pacienty s lupénkou. Odborníci představí novinky v léčbě

Brno /FOTO/ - Nemocné s lupénkou zvou ve středu odborníci ze svatoanenské nemocnice na Dny otevřených ambulancí pro pacienty s lupénkou na kůži i v kloubech. Přijít mohou zájemci od jedné do čtyř hodin odpoledne do ambulance I. dermatovenerologické kliniky.  

Veletrh Gaudeamus začal. Studenti mohou vybírat ze čtyř stovek univerzit

Brno /FOTOGALERIE/ - V úterý začal veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Akce má za cíl pomoci studentům s výběrem jejich dalšího pomaturitního vzdělávání. „Veletrhu se účastníme povinně od školy, ale zúčastnila bych se i dobrovolně. Je dobré, že se člověk podívá a zjistí, co by dále mohl dělat. Představu, kam bych chtěla jít na školu jsem měla už předtím, ale tady se to už asi rozhodne,“ sdělila studentka Veronika Lukšová.  

RegioJetem z Brna do Bohumína: Brzy i s krajským jízdným, slibuje dopravce

Jižní Morava /VIZUALIZACE/ – Nově také bez místenky se lidé od prosince svezou vlakem firmy RegioJet. Jak už Deník Rovnost informoval, soukromý dopravce převezme provoz rychlíkové linky z Brna do Bohumína.

Porucha na sedm hodin zastavila provoz na trati mezi Břeclaví a Brnem

Jižní Morava – Komplikace musí očekávat cestující, kteří jedou v úterý vlakem mezi Brnem a Břeclaví. Na vině je stržené trolejové vedení ve stanici Hrušovany u Brna.

Kategorie předpovědi počasí

Aktuální počasí ve městě

Partnerské odkazy

Hubnutí ve zdravém stylu.

Okamžitě peníze, které můžete využít na cokoli. Půjčka do hodiny je rychlím řešením pro získání půjčky.

Přes TV online můžete sledovat několik televizních pořadů online a zcela zdarma.

Věděli jste, že…

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Velká pozornost je věnována předpovědi počasí, protože počasí ovlivňuje všechny lidské činnosti.

Předpovědi počasí a počasím obecně se zabývá meteorologie.

Důležité informace o počasí naleznete na serveru Idnes.

Teplotní rekordy

Nejchladnější počasí bylo zaznamenáno v Antarktidě dne 21. července 1983, byla zde naměřena teplota -89,2°C

Nejteplejší počasí bylo zaznamenáno v Libyi dne 13. září 1922, kdy zde naměřili teplotu přes 57,8°C

Teplotní rekord v ČR byl zaznamenáno v Praze dne 27. července 1983, bylo zde 40,2°C, naopak nejnižší teplota v ČR byla naměřena v Český Budějovicích roku 1929 s hodnotou -42,2°C.